Profesjonalne mobilne stacje robocze

fot. asus.com fot. asus.com

Mobilne stacje robocze to alternatywa dla tych osób, które potrzebują notebooków o dużej wydajności służących do zastosowań profesjonalnych, biznesowych i jednocześnie zamkniętych w łatwej do przenoszenia formie. To najbardziej zaawansowane komputery przenośne dla różnego rodzaju specjalistów.

Mobilne stacje robocze to alternatywa dla tych osób, które potrzebują notebooków o dużej wydajności służących do zastosowań profesjonalnych, biznesowych i jednocześnie zamkniętych w łatwej do przenoszenia formie

fot. asus.com

Mobilne stacje robocze jak Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Toshiba są zarówno wydajne, jak i solidne, mocne. Składają się z najwyższej klasy komponentów, współpracują z bardzo wymagającymi aplikacjami. Notebooki można dopasować ze względu na ich zastosowanie i potrzeby. Mobilne stacje robocze do zastosowań biznesowych mają różne przekątne ekranów, matowe matryce, pancerne obudowy, najmocniejsze procesory i karty graficzne oraz największe pamięci i pojemne baterie, umożliwiające długi czas pracy bez zasilania. Wśród mobilnych stacji roboczych ciekawe są modele będące połączeniem ultrabooków i stacji roboczych, np. firmy Dell. Oprócz wysokiej wydajności i funkcjonalności są bardzo lekkie i cienkie.