Fujitsu Stylistic R726 – Stylowy tablet dla nowoczesnych

fot. kuzniewsi.pl fot. kuzniewsi.pl

Fujitsu do tej pory bardzo nieśmiało promowało swoje nowoczesne tablety, bo choć słyszano o nich od dawna – nie cieszyły się dużym zainteresowaniem. W ostatnim czasie japońska firma postanowiła zmotywować swoją konkurencję do pracy wypuszczając na rynek Fujitsu Stylistic R726 – stylowy tablet dla nowoczesnych.

Prestiżowy wygląd

Fujitsu do tej pory bardzo nieśmiało promowało swoje nowoczesne tablety, bo choć słyszano o nich od dawna - nie cieszyły się dużym zainteresowaniem

fot. kuzniewsi.pl

Tablet wyróżnia się srebrną obwódką, która zdobi konstrukcję. Warto zwrócić na nią uwagę. W wielu miejscach została celowo wzmocniona, aby w razie wstrząsów lub niewielkich upadków urządzenie mogło pracować stabilnie. Bardzo ładnie prezentuje się sama matryca, która została wykonana w nowoczesnej technologii. Fujitsu Stylistic R726 wyróżnia się multimedialnością. Urządzenie posiada kamerę internetową oraz wbudowany mikrofon.

Doskonała obsługa

Dotykowy ekran spisuje się bardzo dobrze. Precyzyjnie obsługuje klawiaturę oraz elementy deskopowe. Nie ma potrzeby korzystania z ołówka podczas użytkowania Stylistic R726. Właściciel może zaprogramować ekran tak, aby wywoływać poszczególne aplikacje przy użyciu jednego kliknięcia. Tablet został zabezpieczony szyfrowaniem danych.

Cena: 3000 złotych

Fujitsu Stylistic R726 kosztuje od 2000 do 3000 złotych brutto. Nie są to wielkie pieniądze, jeśli weźmiemy pod uwagę produkty konkurencji, które z podobnym poziomem wyposażenia kosztują często znacznie więcej. Mając do zainwestowania taką gotówkę, trudno o lepszy tablet niż Fujitsu Stylistic R726.